Менаџмент
Јединица

Администрација

Волчков Станислав Евгениевич
Главни лекар, организатор здравствене заштите, алерголог-имунолог, терапеут
Тјумин Иван Валериевич
Директор за развој и иновације, шеф Биотехнолошке лабораторије, онколог
Гусхцхина Катерина Анатолевна
Консијерж клинике, директор људских ресурса
Болдина Наталија Валериевна
шеф управе и службе
Варнаева Јулиа Андреевна
Шеф рачуноводства
Феиглер Наталија Игоревна
Водећи саветник
Богданова Марина Анатољевна
Шеф корпоративних комуникација

Уметност
одељење

АРТ департмент

Верховникова Татјана Сергејевна
шеф Одељења за потпомогнуте репродуктивне технологије
Баранова Јулија Михајловна
Репродуктиволог, гинеколог
Бајзарова Александра Александровна
Виши ембриолог одељења АРТ
Заитсева Марија Сергејевна
Лекар клиничке и лабораторијске дијагностике, ембриолог

Амбулантно
одељење

Амбуланта

Дегелева Олга Михајловна
Шеф амбуланте
Козлова Ирина Васиљевна
Ендокринолог, педијатријски ендокринолог, нутрициониста
Морозова Олга Николаевна
Гастроентеролог, специјалиста ултразвука, Д-доктор
Голованова Татјана Виталиевна
Дерматовенеролог, трихолог
Колодникова Олга Павловна
Гинеколог, нутрициониста, Д-доктор
Шорохова Елена Анатољевна
Акушер-гинеколог, нутрициониста
Шишина Људмила Александровна
Лекар опште праксе, Д-доктор
Јахина Јулија Александровна
Доктор ултразвука
Котелникова Надежда Александровна
Доктор ултразвука
Шамина Марија Сергејевна
Лекар опште праксе, хематолог
Гусев Дмитриј Петрович
Физиотерапеут

козметологија
& деток
одељење

Козметологија и детоксикација

Разумкова Олга Анатољевна
Шеф одељења за козметологију и детоксикацију
Малисхева Анна Ивановна
Дерматовенеролог, козметолог, нутрициониста
Шабалта Евгенија Генадијевна
Трихолог, дерматовенеролог, козметолог, ендокринолог, нутрициониста, ласерски терапеут, трансплантолог (трансплантација косе, обрва, браде)
Новикова Кристина Сергејевна
Дерматовенеролог, козметолог
Соколова Валерија Владиславовна
Козметолог, нутрициониста
Миловатскаја Екатерина Евгенијевна
Козметолог-естетичар
Носова Александра Владимировна
Дерматовенеролог, козметолог
Вершинина Ана Петровна
Дерматовенеролог, козметолог
Фазилова Екатерина Владимировна
Дерматовенеролог, козметолог
Алентјева Елена Викторовна
Дерматовенеролог, козметолог, физиотерапеут

Неурорехаб
одељење

Одељење за неурорехабилитацију

Баранова Дариа Јуриевна
начелник Одељења за неурологију и неурорехабилитацију
Ведманова Екатерина Игоревна
Неуролог

Хирургија
јединица

Одељење хирургије

Корољев Александар Јуриевич
Шеф хируршког одељења
Михаилов Дмитриј Валеријевич
Шеф одељења за урологију
Котелников Виталиј Владимирович
Шеф гинеколошког одељења
Ледакова Валерија Борисовна
Гинеколог, онколог

Plastic surgery department

Отделение пластической хирургии

Соломицкий Денис Николаевич
Врач пластический хирург
Шемякин Игорь Олегович
Врач пластический хирург
Плегунова София Игоревна
Врач пластический хирург

Анестезиологија
& Интензивна нега
одељење

Анестезиологија и реанимација

Молоков Алексеј Владимирович
начелник Одељења за анестезиологију и реанимацију

Биотерапија
одељење

Дневна болница

Самисхкина Мариа Григориевна
Шеф одељења дневне болнице
Овчинников Павел Анатољевич
Трансфузиолог
Козљакова Викторија Ерионовна
Руководилац клиничко-дијагностичке лабораторије
Белогубова Наталија Николаевна
Главна медицинска сестра

Међународно одељење

Међународна подружница

Шимон Славин
Онколог, проф

Шта је са нама инспиришући?

Верховникова Татјана Сергејевна
Бајзарова Александра Александровна
Дегелева Олга Михајловна
Малисхева Анна Ивановна
Имате још питања?
Одвешћемо вас у обилазак клинике, поделићемо нашу филозофију и упознати вас са тимом
Слањем података прихватате политика обраде личних података
6спратова
10гране
26+правцима
3500м2квадрат